Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında faaliyete başlamış olup zaman içinde elektrik tesisatı, elektirik malzeme satışı, yıldırımdan koruma ve topraklama sistemleri yapmakta iken 2005 yılında yalnızca yıldırımdan koruma ve topraklama sistemlerine ağırlıklık vermiştir. Nokta Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. ürettiği ve sattığı ürünler arasında aktif paratonerler, faraday kafesi ve topraklama sistemleri malzemeleri, paratoner ankraj malzemeleri, iç yıldırımlık sistemleri ışıklı ikaz sistemleri yer almaktadır.

Nokta Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak kalite politikamız ışığında yaptığımız her projeyi kendi bilgi ve tecrübelerimiz avrupa standartları ve AR-GE departmanımız doğrultusunda ve müşterilerimizin isteklerini dikkate alıp gerçekleştirerek memnuniyetlerini sağlamak en öncelikli hedefimiz olmuştur. Sadece ürünlerimizin kalitesinde değil müşteri ilişkilerinde de doğru ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.
Nokta Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yapısı satış, kalite-kontrol, pazarlama, tesisat, keşif-proje, bakım ve kontrol, muhasebe ve finans, insan kaynakları, AR-GE departmanlarından oluşmaktadır.

Sizinle iletişime geçelim !

Email adresinizi yazın ve sizinle iletişime geçelim..