Led Teknolojisi Koruma

Uzun ömürlü LED teknolojisi, daha az bakım işi ve daha düşük maliyet anlamına gelir

Sokak lambaları şu anda birçok topluluk ve belediye hizmetleri tarafından güçlendirilmektedir. Geleneksel aydınlatma armatürleri öncelikle LED’lerle değiştirilir. Bu dönüşüm neden şimdi gerçekleşiyor? Birçok neden var: finansman programları, enerji verimliliği, belirli yıldırım teknolojilerindeki yasaklar ve tabii ki LED aydınlatma armatürleri için daha düşük bakım.

Pahalı teknoloji için daha iyi koruma

LED teknolojisinin birçok avantajı vardır. Ancak, geleneksel armatür teknolojilerinden daha düşük bir aşırı gerilim bağışıklığına sahiptir. Dahası, LED armatürlerin değiştirilmesi daha pahalıdır. Uygulamada, hasar analizleri, dalgalanmaların bir kerede birden fazla LED sokak ışığına zarar verdiğini ortaya koymuştur.

Başarısızlık önlemek

Dalgalanma korumasını planlamanıza dahil edin. Dalgalanmalardan kaynaklanan tipik hasar, LED modülünün kısmi veya tam arızası, LED sürücünün imhası, parlaklık kaybı veya tüm kontrol elektroniğinin arızası olabilir. LED armatürü çalışmaya devam etse bile, dalgalanmalar genellikle servis ömrünü olumsuz yönde etkiler.

Gereksiz bakım işlerinden kaçının ve etkili ısmarlama aşırı gerilim koruma konseptiyle kullanılabilirliği koruyun. DEHNcord sizin için ideal bir tutucudur – IP20 versiyonunu sigorta kutusuna ve IP65 versiyonunu da monte edebilirsiniz.

Sadece bizimle iletişime geçin. Planlamanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.