Saltek Çözümler

Saltek FLP-25-T1 V / 3 + 1 Parafudr

Üç kutuplu yüksek performanslı yıldırım akımı tutucu ve 3 + 1 modunda bağlı kapsüllü verimlilik kıvılcım aralığı kombinasyonu. LPZ 0 ve LPZ 1 veya daha yüksek bölgeler sınırında kurulum. Doğrudan veya dolaylı yıldırım çarpmalarına karşı koruma. Geniş uygulama yelpazesi – evler, ofis ve endüstriyel binalar, sırasıyla. büyük binalarda alt dağıtım panolarına. Uzaktan durum sinyali (S).

Saltek SLP-275 V / 3S + 1 Parafudr

Takılabilir modül, görsel hata sinyali, modül kilitleme, uzaktan arıza sinyali varistör parafudr ve kapsüllenmiş kıvılcım aralığının kombinasyonu, 3 + 1 modunda bağlı, LV tesisatlarına, özellikle TT ve ayrıca TN-S sistemlerinde alt dağıtım panolarına, tesisatların ve ekipmanların indüklenmiş aşırı voltajların etkisine karşı korunması için yıldırım düşmesi sırasında veya aşırı gerilimleri değiştirir.

Saltek DL-1G-RJ45-PoE-AB RJ45 Cat ve Poe Parafudr

RJ45 soketleri
Ethernet hattının PoE ile kaba ve ince korumasının kombinasyonu, hattın binaya girişinde ve korumalı ekipmana yakın, LPZ 0 ve LPZ 1 veya daha yüksek sınırında Ethernet hattının korunması için birleştirilmesi. PoE’li 6 (Ethernet üzerinden güç) Mod A, B, aşırı gerilim gerilimine karşı, teslimat kapsamında: DIN rayına ve GND 2 tutucuya montaj için üniversal plastik adaptör.

Saltek DL-10G-RJ45-PoE AB RJ45 Cat ve Poe Parafudr

RJ45 soketleri
Ethernet hattının PoE ile kaba ve ince korumasının kombinasyonu, hattın binaya girişinde ve korumalı ekipmana yakın, LPZ 0 ve LPZ 1 veya daha yüksek sınırında Ethernet hattının korunması için birleştirilmesi. PoE’li 6A (Ethernet üzerinden güç) A, B dalgalanma gerilimine karşı, teslimat kapsamında: DIN rayına ve GND 2 tutucuya montaj için üniversal plastik adaptör.

Saltek ISG-500H Ex İzole Kıvılcım Aralığı

Dış koruma sisteminin metal parçalara dolaylı bağlantısı için, patlama tehlikesi olan ortamlara montaj için patlamaya dayanıklı (kıvılcım önleyici) kıvılcım aralığı aşırı gerilimleri güvenle dejarj eder ve boru hattının düzgün çalışmasını sağlar.